ukrayna-turkiye

Ukraynaya

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

ukrayna iklim

Ukrayna iklimi : İklim çoğunlukla ılıman karasaldır. Bir subtropikal Akdeniz iklimi Kırım'ın güney kesiminde hakimdir. -20 ° ila 2° kış aralıkları ortalama sıcaklığıdır. ° C, yazın ise sıcaklık ortalaması ise 20 ° ila 35 ° C . Ziyaret etmek için ideal güneşli ay 20 Nisan ila 20 Mayıs arası tarihlerdir. Haziran ayı ile her yer çiçek açmış ve güneşle birlikte çok sıcak olur. Eylül ve Ekim ayı başında değişken sıcaklıklar mevcuttur.

ukrayna mutfak

 

 

 

 

 

 

 

 

Ukrayna mutfağı dünyanın tüm yerlerinde bilinen ünü vardır. Farklı unlu yemekleri (pampushki, galushki, vareniki ve diğerleri), et yemekleri (Ukraynalı sosis, soğuk çorba okraşka), Bitkisel ve süt yemekleri (ryazhenka ve sirniki), meyve ve ballı çeşitli içecekleri ile Avrupada isim yapmıştır.

 

 

 

 

ukrayna gelenek

Ukrayna Kültür ve Gelenekler : Ukraynalıları yeme ve içme, eğlenceli konuşmaları, misafirperverlikleri ve keyifli halleriyle biliriz. Ukrayna'da arkadaş bulmak çok kolaydır. Birçok yabancı romantizm yaşamak için Ukrayna'ya gelir. Şehirlerde Sovyetlerin etkileri ve diğer taraf Avrupa zihniyeti ile bir sürü insan görürsünüz.ukrayna mimari 3

ukrayna mimari 1

 

 

Kiev Rus İmparatorluğu ve Ukrayna'nın başkenti doğduğu , Avrupa'nın en eski şehirlerinden biri ve batı mimarisini her sokağında kendini gösterdiği asırlık şehir Lviv, 'Karadeniz'in incisi' olarak bilinen Odesa, ve güneşli bir yarım ada ve deniz tatili için Kırım, Rus donanmasını barındıran bembeyaz bir şehir Sivastopol, devletin ilk başkenti Kharkiv ve batı Ukrayna'nın Karpat Dağları..

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

 pcar TwitterVimeoVineYoutubeBloggerFacebookGooglePlusInstagramRssSkype+380 63 853 2842 Turkey-Flag-icon+90 532 570 1317